Logistyka, która ma zasięg.

Perfekcyjna obsługa.

Kto codziennie spełnia około 40.000 życzeń klientów, potrzebuje wiele sprawnych rąk i bardzo wydajnego systemu logistycznego.

Aby wszystko dobrze szło bez zbędnych kompromisów, wszystkie trybiki w mechanizmie precyzyjnie muszą się zazębiać – jak w super nowoczesnym centrum logistyczno-dystrybucyjnym FÖRCH z magazynami naszpikowanymi najnowocześniejszą technologią. Ponad 100.000 pojemników cały czas pod ręką w całkowicie zautomatyzowanym systemie. Urządzenia samoobsługowe błyskawicznie je wyszukują i jeden z 100.000 artykułów ląduje w krótkim czasie dokładnie tam, gdzie powinien. Dokładnie tak ma być. Najlepsza technika w służbie człowieka a nie na odwrót. Dzięki temu oszczędzamy czas, nerwy a także koszty. Dla nas, dla wszystkich partnerów FÖRCH i każdego pojedynczego klienta.

Nie do wiary, co się codziennie dzieje w centrum logistycznym FÖRCH w Neuenstadt-Kochertürn. Tylko w naszym automatycznym magazynie elementów drobnych czeka 78.000 pojemników gotowych, aby z nich wyjąć produkty i dostarczyć je jak najszybciej do klienta.

10.000 paczek, 300 przesyłek spedycyjnych i 40.000 pozycji dziennie – te liczby mówią same za siebie i świadczą o absolutnej perfekcji w przebiegu procesów, technice i pracy naszych pracowników. Przeciętny czas realizacji zlecenia wynosi przy tym: tylko 20 minut. Już prawie nie da się ani lepiej ani szybciej. Ponieważ doskonale wiemy, że Twoja firma potrzebuje artykułów do warsztatu, montażu i mocowania tak szybko jak to tylko możliwe, w idealnym wypadku w przeciągu 24 godzin. Dba o to ponad 350 profesjonalistów z zakresu logistyki– od przyjęcia na magazyn poprzez przechowywanie i pakowanie aż po zapewnienie jakości i przekazanie przesyłki sprawdzonej firmie spedycyjnej.

W ten sposób dbamy o najwyższą niezawodność. Możesz również w stu procentach polegać na naszym sumiennym zarządzaniu jakością i środowiskiem potwierdzonymi certyfikatami zgodnie z DIN EN ISO 9001:2008 i 14001.

Logistyka-Fakty

  • Skuteczność dostaw> 98,5 %
  • Ilość zamówień:   8.000 / dzień 2,0 mln / rok
  • Ilość pozycji na zamówieniach: 40.000 / dzień10,0 mln / rok
  • Ilość paczek: 10.000 / dzień2,5 mln / rok
  • Pracownicy magazyn / logistyka: 350