Z ręką na pulsie.

bezpośredni dostęp do świata naszych produktów.

Rozwiązania z zakresu e-biznesu w FÖRCH mają za cel stworzenie, dzięki wykorzystaniu technologii cyfrowego transferu informacji, w krótkim czasie wartości dodanej w zakresie informacji, komunikacji i transakcji.

Na życzenie, dzięki dostępowi przez stronę internetową i aplikacje na smartfona, nasi klienci mogą skorzystać z zakupów w FÖRCH w dogodnym dla siebie momencie. Przejrzysta struktura umożliwia dotarcie do szukanego artykułu po kilku kliknięciach myszki – i dostęp do wszystkich najważniejszych danych o produkcie w aktualnej formie jest zapewniony. Liczne zintegrowane funkcje od narzędzi dostępowych poprzez formularze zamówień, zarządzanie adresami dostaw, zarządzanie narzędziami i miejscami kosztowymi ułatwiają proste i skuteczne składanie zamówień. Szczególnie komfortowo, szybko i bezpiecznie można skorzystać ze sklepu internetowego FÖRCH zamawiając poprzez system skanowania. Twoje zlecenie za jednym naciśnięciem palca ląduje u nas i jest natychmiast realizowane.

E-Procurement: Rozwiązania na miarę.

Na życzenie wspieramy proces zakupów elektronicznych naturalnie także za pomocąnaszego skrojonego na miarę rozwiązania E-Procure­ment. Żądane dane produktów są dostępne w standardowych formatach BMEcat i klasyfikacjach wg eCl@ss, UNSPSC lub na portalach E-Procurement. Przygotowanie spersonalizowanych danych dla klienta oczywiście jest w pakiecie.