Kompetencje w terenie.

Nie zawsze w garniturze ale zawsze z sercem i zrozumieniem.

Dobry przedstawiciel w terenie nie tylko ma się dobrze prezentować. Postawa, zorientowanie na klienta i kompetencje są tym, co się liczy najbardziej. Dlatego naszych przedstawicieli nie rozpoznasz po garniturze i krawacie, ale po tym, że wiedzą, o czym mówią.

Co ma wspólnego ze sobą 300.000 klientów z branży samochodowej, metalowej, budowlanej i przemysłowej? Oprócz naszych wysokiej jakości produktów korzystają także z wyjątkowych kompetencji doradczych FÖRCH. Co, to oznacza dla Ciebie? My rozmawiamy z naszymi klientami – a przede wszystkim mówimy tym samym językiem. Potrafimy to dzięki dogłębnej znajomości branży, często z własnej praktyki i doświadczenia zawodowego. Tym samym kompetentne doradztwo i obsługa w FÖRCH, nie jest nigdy kwestią szczęścia, ale świadomie dołączonym elementem pakietu usług FÖRCH.

Chodzi tu zarówno o systematyczne szkolenia na temat najnowszych wynalazków i trendów jak i o wymianę wiedzy z Tobą i wieloma innymi profesjonalistami w swoim fachu. Dokładnie te impulsy wpływają na to, kim jesteśmy: mocny, niezawodny partner trzymający cały czas rękę na pulsie.

Osoby do kontaktu

  • w Polsce ponad 130 przedstawicieli handlowych
  • ponad 100.000 informacji o produktach na bieżąco aktualizowanych 
  • na zawsze dostępnych i aktualnych warunkach
  • obecni w całej Polsce zawsze w pobliżu
  • indywidualne spersonalizowane doradztwo i obsługa