Perfekcja od ręki.

Wszystko w jednej firmie.

Czas to pieniądz. Ta zasada obowiązuje zawsze, ale szczególnie w warsztatach samochodowych. Klienci chcą jak najszybciej być znowu mobilni. Dlatego mechanicy samochodowi potrzebują elastycznych i innowacyjnych rozwiązań, aby móc działać i reagować jak najszybciej.

Nie ma chyba branży, która w której życie produktu trwałoby tak krótko jak w branży samochodowej. Ciągle nowe modele i nowe technologie wymagają od profesjonalistów dużej elastyczności i zdolności dopasowywania się. Tylko ten, kto jest zawsze na bieżąco, może szybko i najlepiej zaspokoić potrzeby klientów. Tutaj FÖRCH ze swoimi własnymi wysokimi standardami jakości jest doskonałym partnerem. Nasze produkty są różnorodne, o wysokiej gamie i jakości, dopasowane do wymagań branży samochodowej. Serwis szybki i niezawodny. Przedstawiciele w terenie kompetentni, z indywidualnym podejściem i zawsze na czasie. Za to ręczymy nie tylko słowem, ale nawet głową. Dla uzyskania zadowolenia naszych i Twoich klientów.

Pojazd dwu-, cztero- lub wielokołowy, dwie ręce i odpowiednie wyposażenie – więcej nie potrzeba.

Jeśli narzędzia, wyposażenie warsztatu, materiały, chemia, elektryka i wiele więcej artykułów pochodzi od FÖRCH, to nie tylko ułatwia sprawę, ale przysparza także wielu korzyści. Duży wybór, wysoka jakość i optymalna ekonomiczność nie biorą się znikąd. My wymyślamy rozwiązania, które zawsze dokładnie pasują do Twoich wymagań. Tak należy rozumieć także szeroką paletę produktów o wysokiej jakości, która poszerza się wraz ze wzrostem zadań do wykonania.

Przy tym zawsze wyzwaniem są dla nas specjalistyczne branże. Prawdziwą perłą naszej bogatej oferty jest FÖRCH TRUCKline. Wymyślona i udoskonalona specjalnie dlaspecjalistycznych warsztatów naprawiających pojazdy użytkowe, pozwala naszym partnerom pozostawić konkurencję daleko w tyle.