Fundament sukcesu w jednej firmie.

Dać, co najlepsze.

Właściwie nie istnieje coś takiego jak „rzemiosło budowlane“. Mamy natomiast do czynienia z wykwalifikowanymi ekspertami z najróżniejszych dziedzin, którzy współpracują ze sobą lub wykonują samodzielnie specjalistyczne zadania.

Wiesz, co mają ze sobąwspólnego murarz, malarz, tynkarz, stolarz, dekarz, hydraulik, ślusarz, glazurnik, elektryk czy specjalista od instalacji sanitarnych? Mocnego partnera znającego wymagania i odpowiednie rozwiązania produktowe. Czy chodzi o materiały, narzędzia, chemię budowlaną czy technikę zamocowań – obojętne na co położymy nacisk w dziedzinie budownictwa, w FÖRCH jesteś we właściwym miejscu. Mamy obszerne portfolio produktów o wysokiej jakości dla ciebie, które na bieżąco są aktualizowane i poszerzane.

Najwyższa precyzja, bezwarunkowa punktualność i jakość – Twoi zleceniodawcy oczekują od Ciebie zawsze maksimum. I tego oczekujesz od nas, swojego partnera biznesowego.

​Naszym obowiązkiem jest znać oczekiwania klientów. Naszą troską jest natomiast, aby te oczekiwania spełniać z wyprzedzeniem. I na tym polega ostatecznie różnica. Jak to osiągamy? Poprzez naszą ciągła bliską obecność w branży. Znamy różne zadania i procesy a także rosnące wymagania zleceniodawców. Nie tylko w naszym iNNOCenter nasi doświadczeni specjaliści w branży wypróbowują i testują ciągle nowe produkty, które ułatwiają twoją pracę czyniąc ją bezpieczniejszą i bardziej ekonomiczną. Ponieważ do każdego wyzwania potrzebujesz odpowiedniego rozwiązania. Czy to przy wierceniu, cięciu, piłowaniu, frezowaniu, szlifowaniu, klejeniu, uszczelnianiu, izolowaniu, wkręcaniu, wbijaniu- od nas otrzymasz wszystko do ręki.